Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ekspert - modelowanie finansowe

Synthos SAO firmie

  • ul. Chemików 1, 32-600 Oświęcim

    Oświęcim, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert

Synthos - międzynarodowa grupa chemiczna, europejski lider na rynku kauczuków syntetycznych oraz materiałów izolacyjnych.

Aktualnie poszukujemy osoby, która w Dziale Controllingu Finansowego rozpocznie pracę na stanowisku:

Zadania:

  • Odpowiedzialność za tworzenie, utrzymanie oraz rozbudowę modelu finansowego Grupy Synthos.
  • Przygotowywanie długoterminowych prognoz finansowych we współpracy z innymi działami i wspierającymi ich kontrolerami.
  • Analiza opłacalności projektów inwestycyjnych, udział w cyklicznej weryfikacji ich realizacji oraz przygotowanie wycen.

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w przygotowywaniu modeli finansowych, analiz opłacalności inwestycji oraz wycen.
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w firmach Big4, w szczególności w zespołach zajmujących się modelowaniem finansowym i wycenami.
  • Umiejętność formułowania wniosków, przygotowywania rekomendacji i proponowania rozwiązań.
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Samodzielność w realizacji zadań oraz umiejętność pracy zespołowej.
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel.
  • Mile widziana znajomość narzędzi Business Intelligence oraz SAP.
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki ekonomia, finanse i rachunkowość.
  • Znajomość języka angielskiego - poziom pozwalający na swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Pracę w interdyscyplinarnym zespole uczestniczącym w pracach nad strategicznymi kierunkami rozwoju grupy.
  • Ciekawe zadania i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w ramach projektów międzynarodowych.
  • System premiowy oparty o osiągane wyniki.
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci pracowników.

Ogłoszenie archiwalne