Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-05-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w  zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie.
    W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    OPIS STANOWISKA

    • Prowadzenie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjno–technicznych
    • Usuwanie zgłoszonych i zauważonych usterek maszyn i urządzeń produkcyjno – technicznych
    • Wykonywanie okresowych przeglądów diagnostycznych istniejącego parku maszynowego
    • Dokonywanie regeneracji części i podzespołów zamiennych maszyn i urządzeń
    • Prawidłowe użytkowanie oraz wykazywanie należytej dbałości o powierzone narzędzia

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie zawodowe (mechanik, elektromechanik, elektryk)
    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromechanika min. 2 lata
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu firmy produkcyjnej
    • Znajomość instalacji pneumatycznych i hydraulicznych
    • Znajomość schematów elektrycznych
    • Posiadanie uprawnień SEP EG-1
    • Umiejętność montowania, uruchamiania, konserwacji mechanicznych układów maszyn i urządzeń
    • Systematyczność i konsekwencja w działaniu
    • Dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym

    OFERUJEMY:

    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Umowę o pracę na pełny etat w systemie 3zmianowym
    • Możliwość przyuczenia do zawodu
    • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
    • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
    • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne
    • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
    • Dodatkowa opieka medyczna
    • Podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
    • „Wczasy pod gruszą”
    • Dopłata do biletów miesięcznych
    • Program multisport
    • Piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin

    Administratorem danych jest SHILOH INDUSTRIES SP. Z O.O.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SHILOH INDUSTRIES SP. Z O.O. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez SHILOH INDUSTRIES SP. Z O.O.