Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Dębica, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Oponiarska Dębica należąca do koncernu Goodyear
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Dębica

    Wymagania ogólne:

    • wykształcenie średnie techniczne/wyższe o kierunku elektrotechnika, elektronika, informatyka, automatyka
    • mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu i uprawnienia SEP
    • komunikatywny poziom języka angielskiego
    • dobra znajomość komputera, pakietu Office
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • praca w systemie 4-brygadowym

    Zakres obowiązków:

    • utrzymanie sprawności technicznej maszyn
    • usuwanie usterek i awarii
    • współpraca z pracownikami poszczególnych wydziałów produkcji opon

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowym koncernie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
    i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ.
    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."