Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Dębica, podkarpackie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-11-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Oponiarska Dębica S.A. to wiodący na polskim rynku producent opon do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Od 1995 roku inwestorem strategicznym w Spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tire & Rubber Company, który poprzez Goodyear Holding S.ar.l. z siedzibą w Luksemburgu posiada ok. 81,4% kapitału zakładowego Spółki. Firma Oponiarska Dębica S.A. jest największym w Europie i jednym z największych na świecie zakładów koncernu Goodyear. Spółka produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Sprzedaje swoje produkty w Polsce i 60 krajach na sześciu kontynentach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, USA i Brazylii.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Elektromechanik w Dziale Inżynierii
    w Wydziale Utrzymania Ruchu:
    Miejsce pracy: Dębica

    Wymagania ogólne:

    • wykształcenie średnie techniczne/wyższe o kierunku elektrotechnika, elektronika, informatyka, automatyka
    • mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu i uprawnienia SEP
    • dobra znajomość komputera, pakietu Office
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • praca w systemie 4-brygadowym

    Zakres obowiązków:

    • utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń
    • usuwanie usterek i awarii
    • współpraca z pracownikami poszczególnych wydziałów produkcji opon
    • udział w projektach optymalizacji procesu produkcji

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • szeroki pakiet socjalny
    • dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz fundusz emerytalny.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
    i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ.
    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.