Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Gniezno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy:  Gniezno

    VELUX od przeszło siedemdziesięciu lat dostarcza swoje produkty pod dachy milionów domów – dzisiaj znają je niemal wszyscy. Za tymi produktami stoją jednak ludzie, którzy są dumni ze swojego miejsca pracy oraz z tego, że pracują w zgranym zespole w unikalnej, skandynawskiej kulturze. Czekamy teraz na Ciebie. Dołącz do nas. Zaaplikuj!

    Główne zadania:

    • bieżąca naprawa maszyn i urządzeń na wydziałach produkcyjnych
    • realizacja zadań prewencyjnych
    • realizacja usprawnień technicznych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia odpowiadającego stanowisku – elektryczne, automatyka przemysłowa lub mechatronika
    • minimum 3 letniego doświadczenia
    • umiejętności w zakresie:
      • diagnostyki, napraw maszyn i urządzeń
      • analizy schematów elektrycznych
      • obsługi przyrządów pomiarowych
    • znajomości budowy układów napędowych oraz sterowania opartych na sterownikach PLC
    • znajomości budowy układów bezpieczeństwa
    • znajomość układów pneumatyki
    • uprawnień SEP do 1kV
    • systematyczności, schludności i dokładności
    • mile widziana znajomość j. angielskiego

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • przyjazne środowisko pracy, celebrowanie sukcesów
    • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
    • dofinansowania między innymi na wczasy, aktywność sportową
    • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające stanowisku i posiadanym kwalifikacjom

    Zainteresowany ?

    Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane podania.

    Termin składania aplikacji: 30-09-2018

    Prosimy o dodanie klauzuli:
    Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NB Polska sp. z o.o., moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Elektromechanik. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany. Ponadto oświadczam, iż zapoznałem się z przedłożoną mi informacją w zakresie przetwarzania moich danych. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

    Poznaj nas

    Nasza firma rozpoczęła działalność w 1941 roku w Danii. w 1942 roku jej założyciel, inżynier Villum Kann Rasmussen, wynalazł współczesne okno do poddaszy. Obecnie VELUX jest jedną z najsilniejszych marek na światowym rynku materiałów budowlanych, a nasze produkty są sprzedawane niemal na całym świecie. Grupa VELUX ma fabryki w 11 państwach i przedstawicielstwa handlowe w blisko 40 krajach, a nasza oferta obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, świetlików, okien do płaskiego dachu, kołnierzy aluminiowych a także rolet wewnętrznych i zewnętrznych. Na całym świecie zatrudniamy około 10 tys. pracowników, z czego w polskiej spółce handlowej i trzech fabrykach pracuje 1500 osób.