Elektromechanik

ASO MR Sp. z o.o. Sp. K. ''LEXUS KRAKÓW''O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Rodzinna firma Toyota i Lexus Romanowski istnieje na polskim rynku motoryzacyjnym od ponad 27 lat, oprócz stacji Lexus Kraków posiada także trzy salony samochodowe Toyota: w Kielcach i w Radomiu, a także w Krakowie. Słyniemy z legendarnego poziomu obsługi Klienta, a Lexus Kraków jest największym salonem i serwisem samochodów marki Lexus w Polsce. Nieprzerwanie od 2009 roku jesteśmy również liderem sprzedaży marki Lexus w kraju. Rekrutujemy do naszego nowego, największego w Europie salonu  przy ul. Zakopiańskiej 68- marki Toyota i Lexus.

OPIS STANOWISKA:

  • Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw samochodów
  • Montaż akcesoriów typu alarmy, czujniki parkowania, haki holownicze do nowych samochodów
  • Obsługa i umiejętność diagnostyki układów elektronicznych za pomocą testera diagnostycznego, diagnozowanie usterek
  • Obsługa urządzeń do monitorowania, pomiarów, oprzyrządowania oraz testerów diagnostycznych
  • Korzystanie z programów KANRI, TechDoc, TOYOTA, learn SABA

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Elektromechanika
  • znajomość mechaniki samochodowej i wiedza w zakresie budowy samochodów
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz ich interpretacja
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • prawo jazdy kategorii B
  • predyspozycje do pracy w zespole
  • znajomość programów diagnostycznych
  • znajomość programu KANRI będzie dodatkowym atutem
  • podstawowa znajomość języka angielskiego w zakresie pracy

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w prestiżowej firmie o wiodącej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, a także system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia poprzez szkolenia Toyota Motor Poland i Lexus Polska
  • wyjazdy integracyjne, eventy
  • możliwość przystąpienia do pakietu medycznego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy