Elektromechanik

  • Kutno, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-01-10
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2018-02-09)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Pakuj się do Sonoco
Dołącz do nas, z nami możesz przeżyć wspaniałą przygodę w przyjaznej atmosferze.
ELEKTROMECHANIK
Miejsce pracy: Kutno

Twoje zadania:

  • Realizacja harmonogramów, przeglądów maszyn oraz czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu
  • Wykrywanie i usuwania usterek oraz awarii maszyn, analiza w celu wyeliminowania źródeł ich powstania
  • Wymiana oprzyrządowania, przezbrajanie maszyn
  • Czytanie i interpretowanie rysunków technicznych, schematów elektrycznych w celu wykrywania awarii i usterek

Jeżeli posiadasz:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

Możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia, możliwości rozwoju i awansu
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • Pakiet socjalny
SZKOLENIA
ŚCIEŻKI
KARIERY
NAGRODY
OPIEKA MEDYCZNA
KANTYNA
PREMIA ZA POLECENIA
PARKING
KARNETY SPORTOWE
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)."