Ta oferta pracy jest nieaktualna od 226 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Kutno, łódzkie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pakuj się do Sonoco
    Dołącz do nas, z nami możesz przeżyć wspaniałą przygodę w przyjaznej atmosferze.
    ELEKTROMECHANIK
    Miejsce pracy: Kutno

    Twoje zadania:

    • Realizacja harmonogramów, przeglądów maszyn oraz czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu
    • Wykrywanie i usuwania usterek oraz awarii maszyn, analiza w celu wyeliminowania źródeł ich powstania
    • Wymiana oprzyrządowania, przezbrajanie maszyn
    • Czytanie i interpretowanie rysunków technicznych, schematów elektrycznych w celu wykrywania awarii i usterek

    Jeżeli posiadasz:

    • Wykształcenie minimum średnie techniczne
    • Doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Motywacja do pracy i zaangażowanie
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • Uprawnienia SEP do 1kV
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

    Możemy Ci zaoferować:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Szkolenia, możliwości rozwoju i awansu
    • Wysokie standardy bezpieczeństwa
    • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
    • Pakiet socjalny
    SZKOLENIA
    ŚCIEŻKI
    KARIERY
    NAGRODY
    OPIEKA MEDYCZNA
    KANTYNA
    PREMIA ZA POLECENIA
    PARKING
    KARNETY SPORTOWE
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)."