Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik - Monter

  • Pruszcz Gdański, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pezal Product Line Sp. z o.o.

    Firma Pezal Product Line Sp. z o.o., producent agregatów prądotwórczych oraz sprzętu budowlanego, działający od ponad 30 lat na rynku krajowym oraz zagranicznym, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
    Numer referencyjny: PPL-EM-003

    Opis stanowiska:

    W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracowników na stanowisko Elektromechanika - Montera do Działu Serwisu. Zakres obowiązków obejmuje naprawę i przeglądy okresowe urządzeń i maszyn oraz kompleksowe montaże agregatów prądotwórczych. W trosce o naszych klientów, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych u nas urządzeń. Prace serwisowe wykonywane są w siedzibie firmy jak i u klienta na terenie całego kraju (serwis mobilny).

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne min. średnie;
    • Znajomość: budowy maszyn, mechaniki i elektryki maszyn budowlanych na poziomie dobrym;
    • Umiejętność wykonywania prostych prac budowlano - remontowych;
    • Uprawnienia SEP co najmniej kategorii E (mile widziane D);
    • Prawo jazdy kat „B” - warunek konieczny;
    • Dyspozycyjność, wyjazdy służbowe.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, kompetencji i wyników w pracy;
    • Umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym;
    • Pracę w przyjaznej atmosferze;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pezal Product Line Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.