Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Mrągowo, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    SIŁĄ NAPĘDOWĄ NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA SĄ NASI PRACOWNICY

    Do osiągnięcia stabilnego wzrostu niezbędny jest silny układ napędowy. Naszą siłę napędową stanowi zespół 1800 pracowników zatrudnionych na całym świecie.

    Otwartość na innowacyjne rozwiązania oraz gotowość do pełnego zaangażowania się w liczne projekty pozwala zaliczyć firmę BRUSS do grona firm będących w czołówce światowych dostawców precyzyjnych systemów i modułów uszczelniających dla branży samochodowej.
    Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu
    Miejsce pracy: Mrągowo
    Obowiązki:
    • zapewnienie wysokiej jakości napraw, poprawiających stan techniczny maszyn i urządzeń
    • przygotowywanie raportów z przeprowadzonych prac, wprowadzanie technik prewencyjno-zapobiegawczych
    • szybkie reagowanie na awarie, komunikacja ze stronami, których dotyczy problem, oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek
    • przeprowadzanie zaplanowanej konserwacji zapobiegawczej w odniesieniu do całego wyposażenia obiektu
    • prowadzenie dokumentacji technicznej prowadzonych napraw i konserwacji
    Wymagania:
    • wykształcenie min. średnie techniczne (kierunek elektryczny, automatyka przemysłowa)
    • wiedza na temat komunikacji urządzeń, elektrotechniki i elektroniki
    • staż pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość automatyki przemysłowej
    • praktyczne, swobodne posługiwanie się dokumentacją elektryczną
    • uprawnienia SEP do 1 kV
    • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
    Oferujemy
    • pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • możliwość zdobycia dodatkowych kursów i uprawnień
    • pracę przy nowych technologiach i projektach inwestycyjnych
    Zachęcamy do aplikowania!

    Dodatkowo mile widziane CV w języku angielskim/niemieckim.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).