Ta oferta pracy jest nieaktualna od 365 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Rzeszów, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

                 Firma:  Makarony Polskie SA
    Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów

    Opis firmy

    Makarony Polskie SA jeden z największych i dynamicznie rozwijających się producentów makaronu w Polsce z bogatymi tradycjami i długoletnim doświadczeniem poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    Główne zadania:

    • utrzymanie ciągłej sprawności technicznej linii produkcyjnej i urządzeń pomocniczych
    • wykonywanie bieżących napraw, przeglądów i konserwacji maszyn
    • wykonywanie prac remontowych oraz usuwanie awarii
    • wykonywanie planowych przeglądów technicznych urządzeń
    • wykonywanie usprawnień i modernizacji maszyn i urządzeń

    Wymagania:

    • wykształcenie co najmniej średnie techniczne (elektromechaniczne, elektryczne, lub elektroniczne)
    • preferowane osoby z min. 3 letnim doświadczeniem zawodowym w dziale utrzymania ruchu
    • uprawnienia SEP minimum do 1 Kv (preferowane do 15 kV)
    • dodatkowym atutem będą uprawnienia spawacza
    • sumienność, odpowiedzialność, rzetelność
    • zaangażowanie
    • umiejętność pracy w zespole
    • chęć podnoszenia kwalifikacji

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane pracą i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie CV
    z dopiskiem ELEKTROMECHANIK w temacie wiadomości klikając "Aplikuj teraz!".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Spółka Makarony Polskie, jako administrator danych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji. Pani/Pana dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do treści swoich danych i ich poprawienia. Podanie danych osobowych jest obowiązkowe i wynika z art. 221 ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 1998 r. nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz innych przepisów szczególnych. Jeśli chce Pani/Pan podać swoje dane w szerszym zakresie, prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji aktualnej i przyszłych rekrutacji w spółce Makarony Polskie SA, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 r. nr 133, poz. 883 ze zm.)".