Elektromechanik Samochodowy

Bednarscy Sp. J.O firmie

Bednarscy Sp. J.

Marii Skłodowskiej-Curie 1/3

Toruń

Bednarscy sp.j. - Autoryzowana Stacja Dealerska Toyoty w Toruniu
w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: Toruń | Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • Diagnozowanie usterek w samochodach osobowych i dostawczych,
  • Kompleksowe i samodzielne dokonywanie napraw elektrycznych,
  • Montaż, naprawa i wymiana podzespołów,
  • Współpraca z doradcami serwisowymi i mistrzami serwisu,
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i narzędzia.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie techniczne, najlepiej kierunkowe (mechatronika, elektronika, elektrotechnika),
  • Wiedza z zakresu elektroniki samochodowej,
  • Znajomość obsługi typowych urządzeń będących na wyposażeniu warsztatu samochodowego,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika samochodowego,
  • Chęć do pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • Punktualność, samodzielność i zaangażowanie,
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • Możliwość rozwoju i rozbudowany system szkoleń,
  • Dobrą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem opcji:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy