Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AUTOREDUTA Sp. z o.o. Sp. k.

    AUTOREDUTA  to niezależny Dealer i Serwis samochodów marek Premium, posiadamy trzy oddziały w Warszawie. Zatrudniamy około 50 osób.

    www.autoreduta.pl

    Elektromechanik (Serwis BMW, Porsche, Mercedes)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Diagnostyka i naprawa usterek elektronicznych oraz mechanicznych w samochodach marek premium
    • Bieżąca obsługa serwisowa samochodów
    • Regulacja geometrii zawieszenia

    Wymagamy:

    • Doświadczenie minimum 2 lata na stanowisku elektromechanika
    • Umiejętność organizacji czasu pracy
    • Doskonała kultura techniczna
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na czas nieokreślony
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Szkolenia techniczne z zakresu diagnostyki i mechaniki
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie
    • Kontakt z najnowocześniejszą motoryzacją

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AUTOREDUTA Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.