Elektromechanik

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 23.11.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 23.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EWC Agencja Pracy Tymczasowej nr. 17377 dla swojego Klienta – polskiego producenta z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
    ELEKTROMECHANIK
    Wynagrodzenie – 5000 zł brutto/miesiąc + premia 500 zł brutto
    ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO W FIRMIE!
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: EWC.009.WRO

    Obowiązki:

    • kontrola maszyn i urządzeń produkcyjnych pod kątem ich sprawności i przydatności na produkcji
    • usuwanie awarii maszyn, przeglądy maszyn w trakcie postoju
    • konserwacja maszyn i urządzeń zgodnie z przyjętym harmonogramem
    • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wykonywanych prac
    • wypełnianie dokumentów związanych z wykonywanymi zadaniami

    Wymagania:

    • min. roczne doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku w dziale utrzymania ruchu z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, przy formach wtryskowych
    • wykształcenie profilowe (elektryka/ elektronika/ elektrotechnika/ automatyka)
    • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV
    • ogólna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elementów sterowania wtryskarek, urządzeń peryferyjnych, pneumatyki, hydrauliki
    • umiejętność czytania schematów i rysunku technicznego
    • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i suwnice sterowane z poziomu roboczego
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • odpowiedzialność oraz bezwzględne przestrzeganie standardów obowiązujących w firmie
    • sumienność, odpowiedzialność, dokładność

    Oferujemy:

    • pracę firmie z polskim kapitałem, o ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na rozwój, ceniącej kreatywność pracowników
    • bardzo atrakcyjne warunki finansowe
    • rozwój zawodowy, szkolenia, podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień
    • umowę o pracę
    • pakiet benefitów
    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację za pomocą przycisku.
    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem EWC nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez EWC Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Buforowa 115/18, 52-131 Wrocław w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/ WE (Dz.Urz. UE.L. 119 z 4.5.2016 r.) – dalej RODO (GDPR). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    Obowiązek informacyjny:

    Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EWC Sp. z o.o., 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 115/18

    1) Dane osobowe przetwarzane są w celu:

    a)       w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy – podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 (Rozporządzenie 2016/679) w związku z przepisami Kodeksu pracy);
    b)      w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679);
    c)       dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679);
    d)      w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia 2016/679)

    2) Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
    3) Dane osobowe będą przechowywane przez okres wskazany w przepisach prawa lub do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych (dotyczy danych przetwarzanych na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą).
    4) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; Zgłoszenie w powyższym zakresie należy kierować do Działu HR (mailowo: [email protected] lub pisemnie).
    5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.  przed 25 maja 2018 r. – Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, po 25 maja 2018 r. – Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych narusza przepisy prawa.
    6) Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
    7) Jeżeli zmianie ulegnie cel przetwarzania zostanie Pani/Pan o tym powiadomiony. Dane nie będą przetwarzane w związku z nowym celem przed uzyskaniem zgody, chyba że nie będzie ona wymagana z uwagi na inną podstawę przetwarzania tych danych.

    Niniejsza zgoda ważna jest od dnia wysłania dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) i wygasa po 10 latach, a ponadto może być w każdym czasie zmieniona lub odwołana.