Elektromonter

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2018-11-27
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2018-12-27)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nr ref:(EM 08/2018)

    Opis stanowiska:

    • Praca na budowie linii kablowych i napowietrznych SN i nN.
    • Wykonywanie przyłączy energetycznych.
    • Serwis istniejących przyłączy oraz linii energetycznych.
    • Wykonywanie prac ziemnych i kablowych.

    Wymagania:

    • 2-letnie doświadczenie w pracy przy budowie lub eksploatacji linii nN i SN.
    • Mile widziane uprawnienia SEP pow. 1kV "E".
    • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
    • Bony żywieniowe 20zł/dzień.
    • Umowę o pracę, pełny etat.
    • Prywatną opiekę medyczną.

    Dodatkowe informacje:

    PRACA OD ZARAZ!

    Więcej informacji pod nr tel: 539 549 417

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.