Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MGM Elektronik Szewczyk Gębka Sp. J. to firma handlowo-usługowa, która powstała w 2010 roku z pasji kilku osób. Ich życiowym celem było stworzenie marki charakteryzującej się profesjonalizmem, rzetelnością
    oraz dokładnością.

    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska:

    • Montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
    • Montaż tras kablowych,
    • Montaż elementów elektrycznych i podzespołów,
    • Prace serwisowe,
    • Prace w delegacjach.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
    • Umiejętność czytana schematów elektrycznych,
    • Uprawnienia SEP,
    • Prawo jazdy kat.​ B,
    • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
    • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
    • Rozwój zawodowy poprzez system szkoleń, różnorodność wykonywanych prac,
    • Pracę w zgranym zespole,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

    W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)”.