Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

elektromonter / technik elektryk

  • Kwidzyn, pomorskie
  • Specjalista
  • 15.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wspieramy Firmę oferującą kompleksowy serwis przemysłowy w znalezieniu osoby, która swoją wiedzą i doświadczeniem miałaby realny wpływ na wysoki standard usług oferowanych przez placówkę w Kwidzynie

    Nr ref.: /257/03/2018/BF/10925
    Kwidzyn
    zadania:
    • usuwanie usterek i awarii oraz naprawy bieżące urządzeń i instalacji elektrycznych
    • wykonywanie prac instalacyjnych
    • wykonywanie oględzin i przeglądów urządzeń elektroenergetycznych

    oferujemy:
    • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne
    • dostęp do wiedzy i doświadczenia oraz możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji

    oczekujemy:
    • wykształcenia min. zawodowego o specjalności elektromonter, elektryk, technik elektryk
    • gotowości do pracy w nadgodzinach i do wyjazdów w kilkudniowe delegacje
    • praktycznej znajomości zagadnień z techniki instalacyjnej i eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych
    • uczciwości i sumienności w wypełnianiu obowiązków, umiejętności pracy w zespole

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47