Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektronik-Serwisant

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marka Green Cell powstała w 2013 roku jako odpowiedź na rosnącą potrzebę mobilności we współczesnym świecie. Od początku istnienia marki naszym celem jest ułatwienie naszego funkcjonowania w zdominowanym przez urządzenia przenośne świecie i ciągłe dostarczanie Świeżej Energii!

    Jesteśmy wielbicielami energetycznej niezależności i pasjonatami najnowszych rozwiązań technologicznych, które wykorzystujemy do maksimum w swoich projektach, tym samym wyznaczając nową jakość w branży elektroniki użytkowej. Głównie tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.

    Poszukujemy osób, które będą razem z nami współtworzyły tę ciągle trwającą mobilną rewolucję i rozwijały markę Green Cell. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Elektronik-Serwisant osoby, które potrafią naprawiać, testować urządzenia elektroniczne. Gwarantujemy,że będziesz miał realny wpływ na konstrukcję i jakość naszych produktów!
    ELEKTRONIK - SERWISANT
    Miejsce pracy: Kraków

    Do głównych obowiązków należeć będą:

    • serwis i naprawa urządzeń elktronicznych (ładowarki, power banki itp);
    • diagnoza testowanie urządzeń elektronicznych, kontrola jakości;
    • prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych czynności;
    • kontakt z podwykonawcami;

    Od idealnego Kandydata oczekujemy:

    • doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata;
    • wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe)  elektronika, elektrotechnika lub automatyka;
    • umiejętności diagnostyki oraz przeprowadzenia napraw;
    • dobrej, praktycznej znajomości elektroniki analogowej i cyfrowej;
    • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
    • uprawnienia SEP 1kV;
    • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikację z wykonawcami zagranicznymi;
    • zdolności szybkiego uczenia się;
    • samodzielności w działaniu;

    Oferujemy:

    • umowę o pracę lub współpracę w oparciu o umowę zlecenie w prężnie rozwijającej się firmie Green Cell, w pełnym wymiarze godzin;
    • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii;
    • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach;
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy;
    • nieformalne relacje i super atmosferę w pracy typową dla środowiska start-upów;
    • pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, multisport, ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne:);

    Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji,
    zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).

    Informujemy, że Administratorem danych jest Paweł Ochyński CSG z siedzibą w Krakowie, przy ul. Szymona Szymonowica 83. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.