Ta oferta pracy jest nieaktualna od 242 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektronik

  • Żary, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza firma należy do grona największych producentów wyrobów drewnopochodnych na świecie.
    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Elektronik
    Miejsce pracy: Żary

    Opis stanowiska:

    • bieżące diagnozowanie usterek oraz naprawy urządzeń w zakresie elektroniki i automatyki
    • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn, urządzeń oraz linii technologicznych
    • przeprowadzanie przeglądów, konserwacji oraz remontów maszyn
    • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
    • wprowadzanie zmian w sterowaniu i wizualizacji maszyn
    • uczestnictwo w projektach modernizacyjnych
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe kierunkowe (elektronika, robotyka, informatyka, automatyka przemysłowa)
    • zaangażowanie w pracę

    Mile widziane:

    • obsługa sterowników Siemens za pomocą Step7, TIA Portal
    • obsługa wizualizacji InTouch Wonderware
    • znajomość obsługi falowników: Siemens, SEW, Lenze
    • uprawnienia energetyczne SEP E1 do 1 kV
    • podstawowa znajomość języka angielskiego, niemieckiego

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
    • interesującą i stabilną pracę w prestiżowej firmie
    • narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków
    • możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach
    • szeroki pakiet socjalny
    • możliwość ubezpieczenia grupowego

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie na stronie internetowej www.swisskrono.pl w zakładce Firma/Kariera poprzez formularz aplikacyjny.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Oferta powinna zawierać klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.