Ta oferta pracy jest nieaktualna od 61 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Automatyk

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 25.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Ecolab jest światowym liderem w zakresie profesjonalnej higieny dla instytucjonalnych odbiorców. Do naszych klientów zaliczają się światowej klasy sieci hoteli, restauracje, placówki opieki zdrowotnej, szkoły i uniwersytety, komercyjne pralnie, mleczarnie i gospodarstwa rolne, a także zakłady przetwórstwa spożywczego.

Tworzymy własną Kulturę. Mamy Misję i Wizję. Mamy Wartości, według których pracujemy. Mamy systemy i projekty, które służą każdemu z naszych współpracowników.

Ecolab oferuje ciekawe miejsca pracy w międzynarodowym środowisku, pozwala zdobywać nowe doświadczenia i rozwijać się. Dla swoich współpracowników oferuje atrakcyjne szkolenia kwalifikacyjne, wyjazdy integracyjne i kursy językowe. Dołącz do nas! Warto! Nasi Ludzie są naszym najcenniejszym kapitałem!

Dodatkowe informacje dostępne na naszej stronie internetowej pod adresem www.ecolab.pl

Poszukujemy do stałej współpracy:

ELEKTRYKA - AUTOMATYKA

Teren działania: Cała Polska
Miejsce zamieszkania: Łódź i okolice

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało wykonywanie serwisów technicznych, przygotowywanie projektów i dokumentacji układów sterujących i dozowania środków chemicznych oraz ich uruchamianie i konserwacja u naszych klientów – w renomowanych zakładach przemysłu spożywczego.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne.
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Atutem będzie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu.
  • Mile widziana umiejętność programowania sterowników PLC.
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia przygotowujące do sprawowanych obowiązków.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Samochód służbowy i profesjonalne narzędzia pracy.

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania, jesteś osobą rzetelną, ambitną i posiadasz silną motywację - stworzymy Ci dobre warunki rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu tekstu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ecolab Sp. z o.o. dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się