Ta oferta pracy jest nieaktualna od 273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Automatyk

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-08-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ecolab jest światowym liderem w zakresie profesjonalnej higieny dla instytucjonalnych odbiorców. Do naszych klientów zaliczają się światowej klasy sieci hoteli, restauracje, placówki opieki zdrowotnej, szkoły i uniwersytety, komercyjne pralnie, mleczarnie i gospodarstwa rolne, a także zakłady przetwórstwa spożywczego.

    Tworzymy własną Kulturę. Mamy Misję i Wizję. Mamy Wartości, według których pracujemy. Mamy systemy i projekty, które służą każdemu z naszych współpracowników.

    Ecolab oferuje ciekawe miejsca pracy w międzynarodowym środowisku, pozwala zdobywać nowe doświadczenia i rozwijać się. Dla swoich współpracowników oferuje atrakcyjne szkolenia kwalifikacyjne, wyjazdy integracyjne i kursy językowe. Dołącz do nas! Warto! Nasi Ludzie są naszym najcenniejszym kapitałem!

    Dodatkowe informacje dostępne na naszej stronie internetowej pod adresem www.ecolab.pl

    Poszukujemy do stałej współpracy:

    ELEKTRYKA - AUTOMATYKA

    Teren działania: Cała Polska
    Miejsce zamieszkania: Łódź i okolice

    Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało wykonywanie serwisów technicznych, przygotowywanie projektów i dokumentacji układów sterujących i dozowania środków chemicznych oraz ich uruchamianie i konserwacja u naszych klientów – w renomowanych zakładach przemysłu spożywczego.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne.
    • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
    • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
    • Atutem będzie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu.
    • Mile widziana umiejętność programowania sterowników PLC.
    • Praktyczna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego.
    • Szkolenia przygotowujące do sprawowanych obowiązków.
    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Samochód służbowy i profesjonalne narzędzia pracy.

    Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania, jesteś osobą rzetelną, ambitną i posiadasz silną motywację - stworzymy Ci dobre warunki rozwoju w międzynarodowym środowisku.

    Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu tekstu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ecolab Sp. z o.o. dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami