Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Automatyk

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 28.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą produkcyjną działającą od ponad 20 lat w branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w produkcji zaawansowanych technologicznie części z tworzyw sztucznych metodą wtryskową oraz w metalizacji próżniowej komponentów używanych do wytwarzania oświetlenia samochodowego.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    ELEKTRYK - AUTOMATYK
    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Główne zadania

    • Diagnostyka oraz wykonywanie napraw urządzeń przemysłowych w zakresie automatyki i elektryki
    • Wykonywanie okresowych przeglądów i remontów parku maszynowego
    • Realizacja działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu

    Podstawowe wymagania

    • Praktyczna znajomości zagadnień z zakresu elektryki i automatyki (napędy, falowniki, sterowniki PLC i Siemens S7)
    • Uprawnienia SEP do1kV

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • 3-zmianowy system pracy
    • Dofinansowanie do karty sportowej
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym
    klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Aures Sp. z o. o. z siedzibą w Sosnowcu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Aures Sp. z o. o. z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Mikołajczyka 50. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.