Ta oferta pracy jest nieaktualna od 308 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • Babimost, lubuskie
  • Pracownik fizyczny
  • 15.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TFP Sp. z o.o. producent tektury falistej i opakowań (www.tfp.com.pl)

     poszukuje na stanowisko:
    Elektryk
    Miejsce pracy: Babimost / woj. wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    • utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • bieżące kontrole stanu parku maszynowego
    • naprawy, przeglądy, konserwacje
    • nadzorowanie linii produkcyjnej

    Wymagania:

    • uprawnienia elektryczne do 1kV – warunek konieczny
    • znajomość zagadnień z automatyki elektrycznej i pneumatycznej
    • obsługa i diagnostyka napędów elektrycznych
    • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
    • możliwość przyuczenia do zawodu
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
    • wynagrodzenie 16 zł brutto za godzinę + dodatki
    • bogaty pakiet socjalny: (dofinansowanie karty Multisport, możliwość uzyskania pożyczki
      na cele mieszkaniowe)
    • indywidualne podejście do pracowników, możliwość rozwoju zawodowego

    Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku:

     w tytule: "Elektryk - Babimost" lub przesłać na adres:

    TFP Sp. z o.o. Dział Kadr, Dziećmierowo,
    ul. Katowicka 26, 62-035 Kórnik

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)