Elektryk

  • Babimost, lubuskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-11-15
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 2017-12-15)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

TFP Sp. z o.o. producent tektury falistej i opakowań (www.tfp.com.pl)

 poszukuje na stanowisko:
Elektryk
Miejsce pracy: Babimost / woj. wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • bieżące kontrole stanu parku maszynowego
  • naprawy, przeglądy, konserwacje
  • nadzorowanie linii produkcyjnej

Wymagania:

  • uprawnienia elektryczne do 1kV – warunek konieczny
  • znajomość zagadnień z automatyki elektrycznej i pneumatycznej
  • obsługa i diagnostyka napędów elektrycznych
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
  • możliwość przyuczenia do zawodu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie 16 zł brutto za godzinę + dodatki
  • bogaty pakiet socjalny: (dofinansowanie karty Multisport, możliwość uzyskania pożyczki
    na cele mieszkaniowe)
  • indywidualne podejście do pracowników, możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku:

 w tytule: "Elektryk - Babimost" lub przesłać na adres:

TFP Sp. z o.o. Dział Kadr, Dziećmierowo,
ul. Katowicka 26, 62-035 Kórnik

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się