Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • Belgia - Charleroi, Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-04-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    STEEL CONSTRUCT SP. Z O.O.

    Firma specjalizuje się w usługach remontowo-budowlanych. Każdego miesiąca oddajemy
    40 wyremontowanych mieszkań. W związku z rozwojem działalności poszukujemy podwykonawców posiadających własną działalność gospodarczą lub gotowych do jej założenia.

    ELEKTRYK
    Miejsce pracy: Belgia - Charleroi

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach budowlanych zgodnie z dokumentacją techniczną
    • wykonywanie instalacji elektrycznych zewnętrznych, teletechnicznych i odgromowych
    • kontrolowanie na bieżąco jakości wykonywanych prac, w tym kontrolowanie funkcjonalności instalacji, usuwanie usterek
    • przygotowywanie do odbioru i uruchomienia instalacji elektrycznych
    • wykonywanie drobnych prac montersko-ślusarskich i budowlanych w trakcie realizacji prac instalatorskich (poinstalacyjnych)
    • dbałość o terminowe realizowanie prac w oparciu o budżety godzinowe

    Wymagania:

    • własna działalność gospodarcza
    • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka
    • znajomość rzemiosła
    • gotowość do wyjazdu za granicę

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki współpracy
    • terminowe regulowanie płatności
    • zakwaterowanie na terenie Belgii
    • przejazd w obie strony
    • długoterminowe kontrakty
    • niezbędne narzędzia do realizacji prac
    • opiekę koordynatora w miejscu wykonywania pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV klikając w przycisk aplikowania lub o kontakt telefoniczny:
    602 733 933

    W aplikacjach prosimy o zawarcie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Steel Construct Sp. z o.o. zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb obecnych jak i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. 2016 poz. 922 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania, a także do żądania usunięcia swoich danych z wszelkich nośników administratora danych. Przyjmuję także do wiadomości, że podanie moich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji, a dane nie będą udostępniane innym podmiotom"

    Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

    Administratorem Państwa danych jest Steel Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Cicha 4/4, 61-710 Poznań.