Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk m/k

  • Offenbach 76877, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 16.11.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stadler + Schaaf Mess- und Regeltechnik GmbH

    Naśi pracownicy mają jeden współny cel: Automatyzacja przemysłowa.
    Od tworzenia konceptu, planowanie, inzynieria, montowanie i uruchomienie do ogólnych
    usług serwisowych - Wszystko z jednej ręki. Posiadamy 23 Lokalizacje w Niemczech. Ponad 950 Pracowników.

    Od 36 lat jesteśmy kompetentną firmą w branży elektryki przemysłowej. Zdrowa i dobra atmosfera pracy jest dla na bardzo ważna. Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą, który szuka pracowników na przyszłość. Startuj z nami!!!

    Miejsce pracy: Offenbach 76877
    Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

    Zadania:

    • montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemyslowych
    • montaż instalacji elektrycznych w obiektach użyteczności publicznych
    • montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych dla instalacji elektrycznych i szaf sterowniczych
    • próby i pomiary elektryczne

    Wymagania:

    • wykształcenie elektryczne lub pokrewne
    • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
    • znajomość rysunku technicznego
    • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
    • prawo jazdy kat. B
    • współpraca w zespole
    • dyspozycyjność do podjęcia pracy w delegacji na terenie Niemiec (niekoniecznie)
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

    Oferujemy:

    • stała niemiecka umowa o pracę
    • stawkę w zależności od kwalifikacji
    • 13. pensja, diety, platne dojazdy do lokalizacji
    • 30 dni urlopu
    • dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec
    • bezpłatne zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
    • Narzędzia pracy, odzież roboczą, szkolenia
    • bezplatne kursy jezyka Niemieckiego
    • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych
    • pomoc w rozpoczęciu życia zawodowego i prywatnego w Niemczech

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: CV, dyplomy klikając w przycisk aplikowania.

    Albo tez kontakt telefoniczny: Wioletta Schollenberger +49 6348/611 340