Ta oferta pracy jest nieaktualna od 136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Monter

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SMART AUTOMATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Młoda, prężna firma w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Olsztyn
    Region: warmińsko-mazurskie

    Opis stanowiska:

    • montaż szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych,
    • montaż instalacji elektrycznych,
    • montaż obiektowych tras kablowych,
    • dobór i weryfikacja komponentów układów elektrycznych,
    • wykonywanie prac zgodnie ze schematem elektrycznym,
    • prace serwisowe.

    Wymagania:

    • znajomość zagadnień w obszarze elektrotechniki i automatyki,
    • podstawowa znajomość zagadnień technicznych w obszarze hydrauliki siłowej,
    • umiejętność współpracy w zespole,
    • kreatywność oraz otwartość na nowe wyzwania,
    • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,
    • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • prawo jazdy kat. B,
    • uprawnienia SEP,
    • wykształcenie minimum zawodowe,
    • duża dyspozycyjność ze względu na wyjazdy w delegacje, bądź prace zmianowe wynikające ze specyfiki działalności,
    • duża samodzielność i zaangażowanie w podejmowanych zadaniach.

    Oferujemy:

    • możliwość współpracy opartej na własnej działalności bądź umowie o pracę,
    • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwości poznania nowości branżowych poprzez stosowanie ich w opracowywanych aplikacjach,
    • możliwości rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
    • stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”