Elektryk

  • Niemcy
  • Specjalista
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 15.11.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 15.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PersonalPilot Sp. z o.o.

    Personal Pilot jest polsko-niemiecką firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla niemieckich pracodawców. Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu o niemiecką umową o pracę
    wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi.

    Elektryk

    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • montaż oraz serwis instalacji elektrycznych

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego
    • prawo jazdy kat. B
    • mile widziany własny samochód

    Zapewniamy:

    • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
    • wynagrodzenie 12-14,50 euro brutto/h + 50-60 euro netto dieta/dzień
    • możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych
    • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
    • ubezpieczenie
    • pomoc w organizacji wyjazdu
    • stałą opiekę koordynatora – p. Natalia Poniatowska
    • respektowane prawo do urlopu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).