Ta oferta pracy jest nieaktualna od 177 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • Polkowice, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Leadec Sp. z o. o. w Polsce, jest przedsiębiorstwem należącym
    do niemieckiej grupy Leadec. Z ponad 200 oddziałami na całym
    świecie i prawie 16 600 pracownikami, Leadec jest jednym
    z wiodących dostawców usług technicznych dla przemysłu.

    Elektryk – Polkowice

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pakiet szkoleń (możliwość zdobycia uprawnień SEP)
    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Pakiet świadczeń socjalnych
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej
    • Dofinansowanie do karty sportowej

    Zakres obowiązków:

    • Montaż, demontaż maszyn w zakresie elektrycznym
    • Budowa tras kablowych i wykonywanie zasileń maszyn i urządzeń

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe
    • Dyspozycyjność
    • Samodzielność
    Zainteresowane osoby  prosimy o przesłanie drogą elektroniczną aplikacji zawierających CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Leadec Sp z o. o. Oddział Polkowice, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)"