Ta oferta pracy jest nieaktualna od 262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • Zabrze, śląskie
  • Specjalista
  • 28.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do naszego zespołu!

    Jesteśmy międzynarodowym koncernem działającym na pięciu kontynentach m. in. w sektorze usług unieszkodliwiania i przetwarzania odpadów.
    Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, lubisz wyzwania i oczekujesz zdobywania nowych umiejętności, zgłoś swoją aplikację na stanowisko:
    Elektryk
    Miejsce pracy: Zabrze

    Opis Stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za:

    • nadzór elektryczny nad obiektami i urządzeniami
    • aktywny udział w serwisowaniu, remontowaniu, naprawach instalacji i urządzeń elektrycznych, elektronicznych, automatyki i układów napędowych
    • rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością ww. systemów elektrycznych
    • prowadzenie książek obiektów budowlanych
    • wykonywanie bieżących i okresowych pomiarów ochronnych instalacji i urządzeń elektrycznych, piorunochronnych i uziemiających oraz oświetlenia wnętrz i placów

    Wymagania:

    • przynajmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku elektryka w wykonywaniu ww. prac
    • posiadanie zaświadczeń kwalifikacyjnych SEP E i D do 1 kV i powyżej 1 kV – warunek konieczny
    • wykształcenie techniczne – elektryczne ze znajomością ww. zagadnień
    • umiejętność czytania rysunków technicznych elektrycznych oraz sporządzania schematów
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
    • ciekawą i atrakcyjną pracę w międzynarodowej firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery
    Aplikacje (CV i list motywacyjny) w języku polskim wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.