Ta oferta pracy jest nieaktualna od 126 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Embedded Software Developer

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 18.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:
    EMBEDDED SOFTWARE DEVELOPER
    Miejsce pracy: Tychy
    Numer referencyjny: ESD/AT/K
    OPIS STANOWISKA:
    • Tworzenie oraz rozwijanie oprogramowania wbudowanego w zakresie automatyki domowej, nadzorowanie prób, wdrażania do produkcji i ulepszeń maszyn produkcyjnych
    • Opracowywanie oraz przeprowadzanie testów oprogramowania
    • Udział w tworzeniu narzędzi wykorzystywanych do komunikowania się produktów, takich jak: symulatory, analizator śladów
    • Środowisko techniczne: /- Język programowania: głównie C,- Mikrokontrolery: MSP430, STM32 (CortexM0-M4), -Protokoły: KNX, Bluetooth, TCP-IP,- RTOS: MicriumOS, freeRTOS/
    WYMAGANIA:
    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie w programowaniu systemów wbudowanych opartych o mikrokontrolery (MSP430; STM32 (Cortex M0 to M4)
    • Znajomość języków programowania: C, Python
    • Znajomość Interfejsów i protokołów: I2C, SPI, UART, Ethernet
    • Wykształcenie wyższe techniczne na specjalności: elektronika, automatyka, informatyka
    • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1
    • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
    OFERUJEMY:
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie, w tym codzienny kontakt z centrami R&D we Francji
    • Udział w rozwoju Działu Badań i Rozwoju
    • Atrakcyjny system wynagradzania (system premiowy, benefity pozapłacowe)
    • Pracę w młodym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    KLAUZULA I SPOSÓB APLIKOWANIA
    Prosimy o dodanie klauzuli w treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez Human & Hunter agencję zatrudnienia o numerze 6664, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych pracodawcom w związku z prowadzonymi przez firmę Human & Hunter procesami rekrutacyjnymi."