Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Energetyk

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-12-28

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top
Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:
Energetyk

(Pion Wody / Zakład Centralny / Oddział Utrzymania Ruchu)

Główny zakres obowiązków i opis stanowiska:

  • wykonywanie przełączeń energetycznych w stacjach oraz rozdzielnicach SN, nN
  • współpraca ruchowa z Operatorami Systemów Dystrybucyjnych
  • zapewnienie ciągłości zasilania i sprawności układów sterowania oraz zabezpieczenia urządzeń elektroenergetycznych i technologicznych
  • kontrola poziomu napięć, stanów liczników, sprawdzanie obciążenia transformatorów i kabli zasilających, poziomu napięć pomocniczych prądu stałego, stanu izolacji sieci
  • nadzorowanie i dopuszczanie do wykonywania remontów, modernizacji i zmian w instalacjach oraz przy montażu i uruchamianiu nowych urządzeń, instalacji elektroenergetycznych  przez wykonawców zewnętrznych
  • praca na wysokości i głębokości do i powyżej 3 metrów, praca w kanałach, komorach, zbiornikach, studzienkach, wykopach,  w hałasie
  • praca w systemie równoważnym

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego (technicznego)
  • świadectwa kwalifikacyjnego serii E na napięcie 20 kV
  • minimum 3 lat doświadczenia zawodowego
  • znajomości przepisów bhp, ppoż.
  • prawa jazdy kategorii B

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie (certyfikaty ISO)
  • wynagrodzenie w oparciu o nowoczesny system motywacyjny
  • stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych, w tym możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.).

Informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.