Ta oferta pracy jest nieaktualna od 238 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Engineering Maintenance Manager

  • Siewierz, śląskie
  • Kierownik
  • 31.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Siewierz
    19665
    Opis stanowiska:

    - zagwarantowanie prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń poprzez działania prewencyjne i interwencyjne,

    - zapewnienie wsparcia operacyjnego i specjalistycznego przy dokonywaniu analiz oraz krytyczności, awarii, i opracowywaniu propozycji ulepszeń i i interwencji naprawczych maszyn/urządzeń,

    - odpowiedzialność za realizację planów napraw, konserwacji i remontu maszyn,

    - ścisła współpraca z działem produkcji i serwisami zewnętrznymi w zakresie utrzymania ruchu.

    Wymagania:

    - wykształcenie wyższe, techniczne,

    - 5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,

    - biegła znajomość języka angielskiego,

    - doświadczenie w zarządzaniu projektami i podległym zespołem.

    Oferujemy:

    - umowę o pracę na pełen etat,

    - samodzielną i pełną wyzwań pracę,

    - perspektywy rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

    - narzędzia niezbędne do pracy na danym stanowisku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    opis