Ta oferta pracy jest nieaktualna od 223 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

ETL Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    Masz doświadczenie w tworzeniu procesów ETL ?

    Chcesz mieć możliwość podróżowania po Europie ?

    Chcesz się rozwijać zawodowo w jednej z NAJWIĘKSZYCH firm na ŚWIECIE pod kątem produkcji oprogramowania?

    Work place: Warszawa
    Nr ref.: ETL/WWA/ES

    OPIS STANOWISKA:

    Projekt zajmuje się tworzeniem platformy wirtualizacji danych i tworzeniem aplikacji na tej platformie. Dużą część pracy stanowi kontakt z klientem oraz zbieranie wymagań biznesowych. W większości development.

    Obowiązki obejmują tworzenie procesów ETL, pracę z Hurtowniami Danych, tworzenie Unix Shell Scripts, optymalizowanie zapytań SQL.  Niezbędna znajomość języka angielskiego.

    WYMAGANIA:
    • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku ETL Developera lub PL/SQL Developera.
    • Znajomość Data Warehousing oraz technologii Big Data.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
    • Mile widziana znajomość Cisco Information Server oraz Control-m.
    • Rozwinięte umiejętności miękkie pozwalające na bezpośrednią współpracę z Klientem biznesowym.
    OFERUJEMY:
    • Ciekawe projekty w szeregu branż (public, retail, finance, energy, healthcare, telco, manufactoring etc.)
    • Stabilne zatrudnienie oraz długofalową współpracę.
    • Elastyczną formę współpracy: B2B lub umowa o pracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, awanse, udział w nowoczesnych projektach).
    • Współpraca z jednym z najbardziej doświadczonych zespołów developerskich w Warszawie.
    • Możliwość podróżowania po Europie i pracy bezpośrednio u klienta końcowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    JEŻELI TA PRACA JEST DLA CIEBIE ?

    TO.....

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom