Ta oferta pracy jest nieaktualna od 266 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Event Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-09-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fiesta Anna Koryciak Agnieszka Stefaniak S.C.

    Agencja Fiesta

    www.agencjafiesta.com

    Pracujemy nad inspirującymi projektami dla największych marek. Oferujemy kompleksowy know-how i wieloletnie doświadczenie.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • tworzenie kreatywnych koncepcji wydarzeń;
    • tworzenie koncepcji efektywnej komunikacji;
    • produkcja wydarzeń;
    • współtworzenie dokumentów przetargowych (prezentacje projektów);
    • tworzenie tekstów niezbędnych w komunikacji i realizacji eventów (teksty zaproszeń, wystąpień, scenariusze, skrypty prowadzących itd.);
    • prezentacje przed Klientami
    • pozyskiwanie  klientów

    Poszukujemy osób:

    • posiadających minimum 2 letnie doświadczenie w branży eventowej,
    • posiadającym minimum 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku pracy,
    • rzetelnych, komunikatywnych, dynamicznych, wielozadaniowych
    • czujących się pewnie w komunikacji z klientem i podwykonawcami,
    • biegła znajomość podstawowych programów biurowych,
    • dobra znajomość  j. angielskiego,
    • prawo jazdy kat.B – czynne,
    • dodatkowym atutem będzie znajomość programów graficznych

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • przyjacielską atmosferę w pracy
    • udział w dużych wydarzeniach dla znanych marek

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o przesłanie CV, krótkiego portfolio z opisem realizacji oraz kilku zdań dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie!

    Prosimy o podanie widełek wymagań finansowych.