Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Event Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jeżeli masz w sobie niezliczoną ilość pozytywnej energii, jesteś kreatywny, innowacyjny i ambitny,
    a świat kosmetyków to Twoja pasja…

    Opis stanowiska

    • Odpowiedzialność za projektowanie i organizację eventów
    • Współpraca z dostawcami, markami i naszą Centralą
    • Współpraca z domem mediowym i agencją promocyjną
    • Monitorowanie, analiza i raportowanie wyników akcji promocyjnych
    • Przygotowywanie i kontrola budżetów marketingowych
    • Współpraca z dostawcami, perfumeriami i innymi działami firmy

    Wymagania

    • Minimum trzyletnie doświadczenie w projektowaniu i organizowaniu eventów w międzynarodowej organizacji lub agencji
    • Wykształcenie wyższe
    • Kreatywność, energia, pasja i chęć pracy w zespole
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana znajomość branży beauty
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z influencerami

    Oferujemy

    • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole
    • Stałą współpracę
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie na życie
    • Mybenefit –kafeteryjny system dedykowany pracowników
    • Kartę Multisport

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Douglas Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.