Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Export Manager

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 29.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miranda Spółka z o.o.

Nowoczesny producent o długoletniej tradycji i doświadczeniu w produkcji wysokiej jakości
i zaawansowanych technologicznie tkanin oraz dzianin, lider w branży włókienniczej poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko

Siedziba firmy: Turek

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie
  • dokonywanie analizy rynku oraz bieżących potrzeb
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów
  • utrzymywanie długotrwałych, pozytywnych relacji z Klientami Firmy na powierzonym terenie
  • monitorowanie działań konkurencji
  • kształtowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku Firmy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu
  • wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe
  • inicjatywa oraz konsekwencja w planowaniu i osiąganiu zamierzonych celów
  • umiejętność prowadzenia rozmów oraz negocjacji handlowych
  • znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

            Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.