Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Export Manager

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 29.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miranda Spółka z o.o.

    Nowoczesny producent o długoletniej tradycji i doświadczeniu w produkcji wysokiej jakości
    i zaawansowanych technologicznie tkanin oraz dzianin, lider w branży włókienniczej poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko

    Siedziba firmy: Turek

    Zakres obowiązków:

    • realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie
    • dokonywanie analizy rynku oraz bieżących potrzeb
    • pozyskiwanie nowych Klientów oraz dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów
    • utrzymywanie długotrwałych, pozytywnych relacji z Klientami Firmy na powierzonym terenie
    • monitorowanie działań konkurencji
    • kształtowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku Firmy

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu
    • wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe
    • inicjatywa oraz konsekwencja w planowaniu i osiąganiu zamierzonych celów
    • umiejętność prowadzenia rozmów oraz negocjacji handlowych
    • znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
    • wysoka kultura osobista
    • prawo jazdy kat. B
    • gotowość do podróży służbowych

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

                Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.