Ta oferta pracy jest nieaktualna od 135 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Financial Analyst (Fp&a)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Financial Analyst (FP&A)

    Warszawa 26764/001

    Do międzynarodowych struktur planowania finansowego i analizy poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka Finansowego. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za procesy planowania finansowego oraz konsolidację danych związanych z funkcjami centralnymi dla krajów przynależących do obsługiwanego regionu. Stanowisko jest wyeksponowane na współpracę z wysoką kadrą zarządzającą.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG.

    Opis stanowiska

    • Koordynacja przygotowywania rocznego planu operacyjnego oraz prognoz kwartalnych
    • Monitorowanie wykonania budżetu oraz analiza powstałych odchyleń względem zakładanej prognozy
    • Sporządzanie analiz finansowych oraz dostarczanie wymaganych danych na potrzeby Dyrektora Finansowego
    • Ścisła współpraca z właścicielami budżetów na poszczególnych rynkach
    • Przygotowywanie skonsolidowanych informacji finansowych oraz raportowanie
    • Zapewnianie odpowiedniej jakości danych w systemach finansowych

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie
    • Umiejętność biznesowej komunikacji w języku angielskim - współpraca z oddziałami zagranicznymi
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel
    • Praktyczna wiedza na temat procesów finansowych
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Zorientowanie na realizację celów, wielozadaniowość

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Stabilne i długofalowe zatrudnienie
    • Pakiet benefitów pozapłacowych
    • Szerokie możliwości rozwoju w rozbudowanej strukturze

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page