Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

junior accountant

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Skończyłeś studia i chciałbyś rozpocząć pracę w wymarzonym zawodzie? Interesujesz się ekonomią i finansami? Mamy dla Ciebie ofertę, w której zaangażowanie i dobra znajomość języka angielskiego to podstawa i początek kariery w międzynarodowym środowisku!

    Nr ref.: /150/05/2018/DS/17607
    Poznań

    oferujemy:

    • pracę dla wiodącej firmy z branży produkcyjne
    • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale finansowym
    • przyjazne miejsce pracy
    • międzynarodowe środowisko
    • pakiet standardowych benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)

    zadania:

    • zarządzanie płatnościami
    • uzgadnianie sald kont bankowych
    • raportowanie skarbowe
    • komunikowanie się z dostawcami oraz bankami
    • fakturowanie oraz inne czynności administracyjne
    • cash management

    oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego (najlepiej finanse i rachunkowość lub ekonomia)
    • 1-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
    • dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
    • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
    • bardzo dobrej znajomości programu Excel
    • komunikatywności i przyjaznego usposobienia
    • dostępności od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin
    • znajomość innych języków będzie mile widziana

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47