Ta oferta pracy jest nieaktualna od 207 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frezer CNC

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 23.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DOBPLAST

    Firma Dobplast produkuje wyroby oświetleniowe oraz odblaskowe.

    Frezer CNC

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Poszukujemy kandydata na stanowisko frezer CNC.

    Zakres obowiązków:

    • obróbka CNC części metalowych form wtryskowych
    • obsługa frezarek CNC  firmy HAAS

    Praca na dwie zmiany, 5 dni w tygodniu.

    Miejsce pracy: Bydgoszcz.

    Wymagania:

    • niezbędne doświadczenie pozwalające na samodzielną pracę
    • umiejętność obsługi programu CAM, lub chęć do nauczenia się obsługi programu tego typu
    • umiejętność logicznego myślenia

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • stałe godziny pracy
    • praca na dwie zmiany 5 dni w tygodniu
    • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
    • miejsce pracy w centrum Bydgoszczy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.