Oferta pracy

Frezer CNC (K/M)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

PIT-RADWAR S.A.

Krakowska 64

Wrocław

FREZER CNC (K/M)
Numer ref.: 110/2020
Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A.,
WROCŁAW, ul. Krakowska 64
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • obsługa frezarek CNC
  • wykonywanie szeroko rozumianych prac frezarskich (frezowanie, cięcie, nawiercanie, wiercenie, wytaczanie)
  • praca z rysunkiem technicznym
  • kontrola jakości wykonanych detali

Wymagania:

  • wykształcenie min. ZSZ
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Frezera CNC
  • znajomość jednego z języków programowania CAM
  • obsługa obrabiarek ze sterowaniem CNC oraz stanowiska PC
  • dobra znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • pracę w zespole wśród profesjonalistów
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ” znajdujący się poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy