Ta oferta pracy jest nieaktualna od 177 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frezer narzędziowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent wyrobów medycznych jednorazowego użytku - firma BALTON Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Podstawowe obowiązki:

    • Obsługa frezarek klasycznych i CNC

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy jako frezer
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Znajomość oprogramowania CAD/CAM - mile widziana

    Zatrudnionym osobom oferujemy:

    • umowę o pracę
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę jednozmianową
    • prywatny pakiet medyczny
    Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj".

    Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Wszystkie osoby spełniające ww. wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r.Dz.U. Nr 133,poz. 883)”.