Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frezer

  • Nowy Tomyśl, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą z branży elektrotechnicznej, liderem w technikach połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej, mającą 90 lat doświadczeń na świecie i ponad 20 lat działalności na rynku polskim.

    Obecnie do Działu Narzędziowni poszukujemy osoby na stanowisko:

    Frezer

    Miejsce pracy: Nowy Tomyśl

    Główne zadania:

    • Obsługa frezarek CNC 3 i 5 osiowych
    • Dobór odpowiednich narzędzi skrawających
    • Kontrola jakości wykonanych detali

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w pracy na maszynach skrawających
    • Wykształcenia technicznego technicznych (mile widziane specjalności: operator obróbki skrawaniem, ślusarz)
    • Znajomości rysunku technicznego

    Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia
    • Wewnętrzy system kształcenia umożliwiający rozwój i awans pracowników
    • Bezpłatny dowóz pracowników z pobliskich miejscowości
    • Pracę 2 zmianową
    • Pakiet socjalny: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, kasa pożyczkowa, kolonie dla dzieci, imprezy integracyjne

    „Rozwiń skrzydła z Phoenix Contact Wielkopolska”

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 61 44 35 799

    Zainteresowane osoby prosimy o przekazanie CV mailowo za pomocą przycisku Aplikuj teraz lub na adres:

    Phoenix Contact Wielkopolska, ul. Celna 5, 64-300 Nowy Tomyśl.

    Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule maila.

    Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie internetowej www.phoenixcontact.pl

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez
    Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Tomyślu, ul. Celna 5, kod poczt. 64-300, w celach niezbędnych dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)”