Oferta pracy

Frezer - obsługa CNC

Ahead Professionals Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Chełmno, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Dla naszego Klienta, producenta i dostawce akcesoriów dla branży budowlanej oraz meblowej poszukujemy osoby na stanowisko

Obowiązki:

  • Obsługa maszyny narzędziowej Avia
  • Wykonywanie części form wtryskowych
  • Współpraca ze ślusarzem narzędziowym

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Skrupulatność, dokładność oraz sumienność
  • Wykształcenie: średnie techniczne
  • Mile widziane: doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • Pracę dla młodych absolwentów techników mechanicznych, którzy szukają pierwszego doświadczenia zawodowego i chcą się rozwijać w tej branży
  • Umowę o pracę
  • Możliwość awansu na stanowisko Operator Programista
  • Praca od poniedziałku do piątku (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Oferta skierowana również do Kandydatów z orzeczoną niepełnosprawnością.

Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany wyłącznie na podstawie swoich kompetencji.

Zachęcamy Cię do zamieszczenia w aplikacji informacji o ewentualnych oczekiwaniach dotyczących usprawnień, które ułatwią Ci przyjazd i udział w rozmowie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy