Front-End Developer

  • Katowice, Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 28.11.2017
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 28.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

rekrutacja na stanowisko:
Do zespołu developerskiego poszukujemy osób, których zadaniem będzie projektowanie i tworzenie aplikacji/systemów dla naszych lokalnych bądź międzynarodowych klientów.
Poszukujemy ludzi otwartych i ambitnych, którzy swoją osobą i wiedzą wzbogacą nasze grono specjalistów.

#wymagane

AngularJS

JavaScript

HTML5/CSS,, jQuery

WS REST (JSON/XML)

MongoDB, MS SQL

Wzorce projektowe

Doświadczenie 2 lata

#mile widziane

DevExpress

GIT/SVN

.Net Core

DDD

O firmie

Kotrak jest firmą software house i dostawcą systemów ERP. Nasze doświadczenie obejmuje także przeprowadzanie skutecznej integracji systemów informatycznych oraz tworzenie nowoczesnych, dedykowanych aplikacji biznesowych. Realizujemy projekty dla przedsiębiorców na całym świecie.

#zadania

  • projektowanie i tworzenie elementów aplikacji/systemu
  • implementacja rozwiązań w oparciu o specyfikację techniczną
  • praca przy projektach krajowych i międzynarodowych

#co oferujemy

  • interesującą i ambitną pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie
  • realny wpływ na wybór wykorzystanych w projekcie technologii
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników
  • doskonałą atmosferę pracy
  • uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach
  • imprezy integracyjne firmowe oraz zespołowe

Nasze wdrożenia

Oddziały

Katowice, Kraków, Łódź, Bielsko-Biała, Opole, Londyn(UK), Palo Alto(USA)

Pozwól nam się poznać!

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się