Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Front-End Developer

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    lUnited Technologies Fire & Security dostarcza rozwiązań w dziedzinie zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz systemów bezpieczeństwa dla ponad miliona klientów na całym świecie. UTC Fire & Security jest częścią United Technologies Corporation, do której należą także takie marki jak Otis, Pratt & Whitney czy Carrier. Po więcej informacji zajrzyj na nasze strony www.utcfireandsecurity.com ; www.utc.com

    W Centrum Technologii w Gdańsku realizujemy projekty z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa i automatyki budynkowej.
    Nasi inżynierowie na co dzień łączą kreatywność i pasję do technologii, tworząc rozwiązania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa ludzi zarówno w domu jak i w pracy.

    W UTC wiemy, że nawet najkrótsza zoptymalizowana linia kodu może stanowić o życiu człowieka.
    Pomóż nam tworzyć produkty najwyższej jakości i dołącz do nas na stanowisku:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Twoje obowiązki będą obejmować:
    • Projektowanie, wykonywanie testów jednostkowych i implementowanie rozwiązań front-end
    • Dostarczanie wysokiej jakości kodu JavaScript / ES6, HTML5 i CSS3
    • Odtwarzanie, analizowanie i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem
    • Współpracę z innymi nad tworzeniem funkcji obejmujących wiele poziomów od przeglądarki do pamięci masowej zaplecza
    • Zapewnianie wiarygodnych szacunków nakładu pracy i dokładną identyfikację ryzyka
    • Współpracę w zespołach lokalnych i międzynarodowych

    Koniecznie wyślij nam swoje CV jeżeli masz:

    • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w budowaniu wieloplatformowych rozwiązań front-end
    • Biegłą znajomość projektowania UX i zasad mobilnych RWD
    • Doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych aplikacji internetowych za pomocą JS / HTML5 / CSS
    • Doświadczenie w zakresie front-endowych i testowych frameworków Node.js, Git i JS
    • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Wykształcenie w zakresie informatyki, inżynierii oprogramowania lub inżynierii komputerowej

    Żeby dobrze Ci się pracowało zadbamy o:

    • Twoje zdrowie z LuxMedem
    • Kondycję z Multisportem
    • Dietę z Sodexo
    • Rozwój z naszymi licznymi programami szkoleniowymi

    I przede wszystkim zdrowy balans pracy i czasu wolnego- zdecydowanie wolimy pracować mądrze, a nie długo!

    top