Ta oferta pracy jest nieaktualna od 322 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Front-End Developer

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    rekrutacja na stanowisko:
    Do zespołu developerskiego poszukujemy osób, których zadaniem będzie projektowanie i tworzenie aplikacji/systemów dla naszych lokalnych bądź międzynarodowych klientów.
    Poszukujemy ludzi otwartych i ambitnych, którzy swoją osobą i wiedzą wzbogacą nasze grono specjalistów.

    #wymagane

    AngularJS

    JavaScript

    HTML5/CSS,, jQuery

    WS REST (JSON/XML)

    MongoDB, MS SQL

    Wzorce projektowe

    Doświadczenie 2 lata

    #mile widziane

    DevExpress

    GIT/SVN

    .Net Core

    DDD

    O firmie

    Kotrak jest firmą software house i dostawcą systemów ERP. Nasze doświadczenie obejmuje także przeprowadzanie skutecznej integracji systemów informatycznych oraz tworzenie nowoczesnych, dedykowanych aplikacji biznesowych. Realizujemy projekty dla przedsiębiorców na całym świecie.

    #zadania

    • projektowanie i tworzenie elementów aplikacji/systemu
    • implementacja rozwiązań w oparciu o specyfikację techniczną
    • praca przy projektach krajowych i międzynarodowych

    #co oferujemy

    • interesującą i ambitną pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie
    • realny wpływ na wybór wykorzystanych w projekcie technologii
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników
    • doskonałą atmosferę pracy
    • uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach
    • imprezy integracyjne firmowe oraz zespołowe

    Nasze wdrożenia

    Oddziały

    Katowice, Kraków, Łódź, Bielsko-Biała, Opole, Londyn(UK), Palo Alto(USA)

    Pozwól nam się poznać!

    W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”