Front-End Developer

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.10.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 11.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    FRONT-END DEVELOPER
    POTRZEBNY od zaraz
    Istniejemy na polskim rynku od 1991 roku. Tworzymy opakowania.
    Projektujemy grafikę i konstrukcję, zajmujemy się namingiem i identyfikacją wizualną.
    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy operatywnej osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź

    Główne zadania realizowane na stanowisku:

    • projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz systemów e-commerce w oparciu o HTML, CSS, PHP i JavaScript
    • optymalizacja i modyfikacja front-endu
    • implementacja projektów graficznych na stronach internetowych (pocięcie grafiki)
    • praca z systemami CMS (Drupal, WordPress, Prestashop, Magento)

    Oczekujemy:

    • praktycznej znajomości HTML5, CSS
    • znajomości PHP
    • znajomości relacyjnych baz danych
    • doświadczenie z RWD
    • znajomość Javascript, jQuery
    • Znajomości MySQL/PostgreSQL

    Oferujemy:

    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez firmy doradcze,
    • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • stabilność zatrudnienia w firmie z 25-letnim doświadczeniem na rynku,
    • warunki finansowe uzależnione od zaangażowania,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • bardzo dobre warunki pracy w centrum Łodzi.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.)”