Ta oferta pracy jest nieaktualna od 346 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Front-end Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    XLF Sp. z o.o.

    Nasza firma to software house specjalizujący się we współpracy z mniejszymi i większymi startupami ze Stanów Zjednoczonych, głównie zakorzenionych w Dolinie Krzemowej, ale też i w innych regionach. Oferujemy niespotykane środowisko pracy z przekrojem projektów począwszy od typowych aplikacji mobilnych, webowych, po projekty VR/AR i więcej. Stawiamy przede wszystkim na długoterminową współpracę, zaangażowanie i pasję do tworzenia oprogramowania. Aktualnie XLF nie współpracuje z firmami z Polski, a zatem od pracowników oczekujemy przynajmniej bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz umiejętności pracy w rozproszonym, międzynarodowym środowisku, na warunkach, które nierzadko ustalamy indywidualnie.

    W związku z rozpoczęciem współpracy z nowym klientem, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: F1
    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • budowa frontendów aplikacji przy użyciu współczesnych frameworków;
    • analiza proponowanych rozwiązań z wyceną czasu realizacji;
    • rozbudowa istniejących projektów;
    • proponowanie rozwiązań w zależności od panujących trendów i kierunków rozwoju technologii;
    • tworzenie, implementacja, rozbudowa i testowanie projektów;
    • współpraca z klientem, grafikiem, zespołem programistów oraz marketingowcami;
    • prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji projektowej w j. angielskim;

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość JavaScript (ES5, ES6/TypeScript, JSON);
    • biegła znajomość HTML5, CSS/SCSS;
    • Bootstrap, jQuery, Node.js;
    • znajomość jednego lub kilku frameworków (np. Angular, React, Vue, Ember);
    • znajomość technik Responsive Web Design (RWD);
    • znajomość dobrych praktyk UX/UI;
    • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (np. BitBucket, Git);
    • precyzyjność, dokładność oraz chęć dążenia do perfekcji;
    • umiejętność komunikowania się w międzynarodowym środowisku;
    • doświadczenie poparte zrealizowanymi projektami;

    Mile widziane lub mocno premiowane:

    • wyższe wykształcenie (Informatyka lub pokrewne);
    • doświadczenie z Ionic (mobile app framework) lub Apache Cordova;
    • doświadczenie z WordPress, Shopify, lub Joomla!

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie w przedziale 8000 - 16000 zł brutto;
    • umowę o pracę lub kontrakt B2B;
    • elastyczne godziny pracy;
    • projekty zorientowane na rynek amerykański;
    • system premiowania;
    • kursy doszkalające online;
    • przenośny sprzęt komputerowy;
    • zdecentralizowane środowisko pracy;
    • atmosferę bazującą na przyjaznych relacjach;
    • stabilną współpracę;

    Prosimy o przesłanie CV oraz paru zdań o sobie klikając w przycisk aplikowania. Dokumenty mogą być w j. angielskim lub polskim.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez XLF Sp. o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 roku, poz. 922)".

    Informujemy, że Administratorem danych jest XLF Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 15A/1B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.