Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Front-end Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 2017-11-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

XLF Sp. z o.o.

Nasza firma to software house specjalizujący się we współpracy z mniejszymi i większymi startupami ze Stanów Zjednoczonych, głównie zakorzenionych w Dolinie Krzemowej, ale też i w innych regionach. Oferujemy niespotykane środowisko pracy z przekrojem projektów począwszy od typowych aplikacji mobilnych, webowych, po projekty VR/AR i więcej. Stawiamy przede wszystkim na długoterminową współpracę, zaangażowanie i pasję do tworzenia oprogramowania. Aktualnie XLF nie współpracuje z firmami z Polski, a zatem od pracowników oczekujemy przynajmniej bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz umiejętności pracy w rozproszonym, międzynarodowym środowisku, na warunkach, które nierzadko ustalamy indywidualnie.

W związku z rozpoczęciem współpracy z nowym klientem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: F1
Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

Opis stanowiska:

  • budowa frontendów aplikacji przy użyciu współczesnych frameworków;
  • analiza proponowanych rozwiązań z wyceną czasu realizacji;
  • rozbudowa istniejących projektów;
  • proponowanie rozwiązań w zależności od panujących trendów i kierunków rozwoju technologii;
  • tworzenie, implementacja, rozbudowa i testowanie projektów;
  • współpraca z klientem, grafikiem, zespołem programistów oraz marketingowcami;
  • prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji projektowej w j. angielskim;

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość JavaScript (ES5, ES6/TypeScript, JSON);
  • biegła znajomość HTML5, CSS/SCSS;
  • Bootstrap, jQuery, Node.js;
  • znajomość jednego lub kilku frameworków (np. Angular, React, Vue, Ember);
  • znajomość technik Responsive Web Design (RWD);
  • znajomość dobrych praktyk UX/UI;
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (np. BitBucket, Git);
  • precyzyjność, dokładność oraz chęć dążenia do perfekcji;
  • umiejętność komunikowania się w międzynarodowym środowisku;
  • doświadczenie poparte zrealizowanymi projektami;

Mile widziane lub mocno premiowane:

  • wyższe wykształcenie (Informatyka lub pokrewne);
  • doświadczenie z Ionic (mobile app framework) lub Apache Cordova;
  • doświadczenie z WordPress, Shopify, lub Joomla!

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w przedziale 8000 - 16000 zł brutto;
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • elastyczne godziny pracy;
  • projekty zorientowane na rynek amerykański;
  • system premiowania;
  • kursy doszkalające online;
  • przenośny sprzęt komputerowy;
  • zdecentralizowane środowisko pracy;
  • atmosferę bazującą na przyjaznych relacjach;
  • stabilną współpracę;

Prosimy o przesłanie CV oraz paru zdań o sobie klikając w przycisk aplikowania. Dokumenty mogą być w j. angielskim lub polskim.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez XLF Sp. o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 roku, poz. 922)".

Informujemy, że Administratorem danych jest XLF Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 15A/1B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się