Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frontend Developer - Aplikacje Mobilne

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EFENDI

    Współpracujemy z kilkudziesięcioma firmami z Polski i z zagranicy. Na podstawie umów ramowych współpracujemy z koncernem Siemens, międzynarodowym koncernem farmaceutycznym Merck KGaA, czy Siemens Healthcare. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu oraz administracji aplikacjami mobilnymi, webowymi i serwisami internetowymi. Stworzyliśmy i rozwijamy system do zarządzania szkołą ZenIT. Świadczymy kompleksowe usługi graficzne, w tym kreowanie identyfikacji wizualnej firmy, usługi DTP, projektujemy i tworzymy prezentacje multimedialne, czy interaktywne animacje. Świadczymy również usługi outsourcingu informatycznego oraz doradztwa przy inwestycjach informatycznych.

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • problem to dla Ciebie wyzwanie, a nie kłopot
    • umiesz pracować w zespole
    • angażujesz się w projekty i zaczynasz dzień od dobrej kawy w biurze

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • tworzenie aplikacji mobilnych i aplikacji webowych przy użyciu współczesnych frameworków
    • rozbudowa istniejących projektów
    • analiza proponowanych rozwiązań z wyceną czasu realizacji
    • współpraca z zespołem programistów i grafikiem
    Wymagania:
    • znajomość frameworku Ionic (mobile app framework) lub innego
    • umiejętność pisania przejrzystego kodu
    • znajomość systemu kontroli wersji (SVN lub GIT)
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

    Mile widziane:

    • umiejętność obiektowego programowania w języku PHP
    • znajomość frameworków PHP (przynajmniej jednego)
    Oferujemy:
    • udział w projektach dla polskich i zagranicznych Klientów
    • stabilne zatrudnienie
    • przyjazną atmosferę
    • pracę w młodym, zgranym i profesjonalnym zespole

    Ale też spotkania i wyjazdy integracyjne, a w biurze pyszną kawę i ciastka (:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Efendi - Ewa Kuchna z siedzibą w Warszawie, ul. Kakowskiego 11/31."