Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Frontend Developer

IT KONTRAKTO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 godziny temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W tym projekcie nie będziesz się nudzić - złożony system i wysoka jakość rozwiązań, z których korzystają miliony użytkowników. IT Kontrakt powered by Avenga gwarantuje przyjazny proces rekrutacji, transparentne warunki współpracy i partnerskie relacje.

Frontend Developer [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]Numer ref.: SOU/FE/KRK/02

ZADANIA:

  • Udział w procesie projektowania aplikacji, dbanie o wizualną stronę naszych produktów
  • Wprowadzanie nowych funkcjonalności w aplikacjach
  • Dbanie o jakość nie tylko swojego kodu, ale całego projektu, uwzględniając dobre praktyki Clean Code
  • Aktywny udział przy projektowaniu systemu
  • Efektywna komunikacja i budowanie relacji z klientem
  • Zrozumienie procesów w organizacji oraz technologii oraz Praca w zespole składającym się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych, funkcjonalności/aplikacji

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zakresie projektowania aplikacji
  • Doświadczenie w pracy w zespołach z podziałem na role programistów frontendowych i backendowych
  • Dobra znajomość Angular, TypeScript oraz doświadczenie komercyjne przy projekcie tworzonym w Angular
  • Dobra znajomość HTML, CSS
  • Chęć do dalszej nauki i szukania coraz lepszych rozwiązań
  • Przekładanie wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego, przynajmniej w stopniu komunikatywnym (w zakresie terminologii technicznej)

MILE WIDZIANE:

  • Tworzenie testów pod wytworzone aplikacje front-end
  • Metodyki i narzędzia AGILE
  • Doświadczenie w integracji działającego prototypu z usługami backend po stronie serwera
  • Praktyczna znajomość zagadnień Continous Integration i Continous Delivery
  • Znajomość każdej dodatkowej technologii będzie plusem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania. Przycisk aplikuj oznacza zapoznanie się z klauzulą informacyjną naszej firmy.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Frontend Developer.

Ogłoszenie archiwalne