Oferta pracy

Frontend Developer

IFIRMA S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Numer ref.: KEM/WWK/NE

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta– firmy z branży e-commerce, która od lat projektuje, wdraża, utrzymuje i rozwija
e-sklepy oraz aplikacje webowe dla klientów w Polsce i za granicą - poszukujemy osoby na stanowisko Frontend/ Senior Frontend Developera.  Jest to firma o nie korporacyjnym charakterze i bardzo partnerskim podejściu.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w komercyjnych projektach na stanowisku Frontend Developer
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript oraz Angular lub React
  • Praktyczna znajomość GIT
  • Znajomość zagadnień z obszaru RWD oraz narzędzi Jira, Asana
  • Doświadczenie w pracy w SCRUM
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Mile widziane

  • doświadczenie z TypeScript
  • znajomość Node.js
  • umiejętność  projektowania aplikacji – UI oraz UX
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Unikalną, domową atmosferę pracy ze świetnie zgranym zespołem
  • Kluczowy wpływ na wdrażane rozwiązania i ogromną dozę zaufania
  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji oraz możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Szkolenia branżowe i kursy
  • Wyjazdy integracyjne
W przypadku zainteresowania, prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234  Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234  Wrocław.
Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy