Ta oferta pracy jest nieaktualna od 84 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frontend Developer

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    7N to duńska firma konsultingowa, zajmująca się outsourcingiem ekspertów IT. Globalnie, w ośmiu krajach zatrudniamy ponad 1000 osób (w Polsce ok. 600). W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT.

    Jesteśmy indywidualnym agentem naszych konsultantów. Promujemy ich kompetencje u naszych klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego finansową przejrzystość, wsparcie w rozwoju zawodowym i zawodową stabilność. Naszym głównym założeniem jest długoterminowość współpracy. Duża część zespołu 7N to osoby pracujące dla nas od wielu lat.

    Poszukujemy Frontend Developera (0,5 FTE) do projektu prowadzonego w trybie zdalnym dla klienta z branży farmaceutycznej. Firma klienta jest znana z wysokich standardów prowadzenia projektów, dbałości o zachowanie jakości kodu i rozwiązań. Team projektowy składa się z developerów Java pracujących w SCRUM nad rozwojem frameworku wykorzystywanego w procesach automatyzacji oraz ułatwiania wyceny leków na potrzeby klientów.

    FRONTEND DEVELOPER (PÓŁ ETATU)
    Miejsce pracy: praca zdalna

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie nowych funkcjonalności przy użyciu technologii: JavaScript, Angular 2, HTML 5, CSS 3
    • Praca w metodyce SCRUM
    • Dbałość o wysoką jakość wytwarzanego kodu

    Oczekiwania:

    • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
    • Znajomość technologii: JavaScript, Angular 2, HTML 5, CSS 3
    • Praktyczne doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Godziny pracy: 9.00-13.00 (możliwa elastyczność)

    Wynagrodzenie: 70-80 PLN/h + VAT

    Oferujemy:

    • Jawność finansową: wyżej wymienione stawki stanowią godzinowe / miesięczne wynagrodzenie dla konsultanta w ramach współpracy podwykonawczej.
    • Przejrzysty model rozliczeń – zawsze jawna marża 7N
    • Swobodę we współpracy. Jako jedna z niewielu firm IT nie stosujemy zakazów konkurencji, umów lojalnościowych, etc.
    • Finansowe wsparcie w rozwoju zawodowym - dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych
    • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy
    • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat)
    • Bogate portfolio klientów (ok. 40 firm) i projektów, dbałość o ciągłość projektową, stałe wsparcie osobistego agenta-opiekuna
    • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: 7N Kick Off 2016: https://vimeo.com/180710060)
    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"